Hekimlerimiz - Dent Oran -Ankara Diş Hekimi, Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Hekimlerimiz

Uzm.Dr.Dt.Kıvanç Karadayı

2003 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ndeki Eğitimimi tamamladıktan sonra aynı sene Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kürsüsünde uzmanlık eğitimine başladım. 2009-2010 yılları arasında Almanya Freiburg Üniversitesinde konuk doktor olarak çalıştım ve uzmanlık eğitimimi tamamladım. 2011 yılından beri kurucusu olduğum Dent Oran Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çene cerrahı olarak hizmet vermekteyim.

Tıbbi İlgi Alanları
Dental İmplantoloji
Ağız ve Çene Cerrahisi
Diş ve Diş eti hastalıkları
Diş Çene ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri ve Sendromları
Kemik Augmentasyonları
Gömülü Dişler
Gülüş Tasarımı
Ortodontik Fonksiyonel ve Cerrahi Tedavi
Apse ve Kist Operasyonları
Apikal rezeksiyon
Diş Beyazlatma

Dr. Dt. Asilkan GEZ

2014 yılı Ankara Üniversitesi Dis Hekimliği Fakültesi’nde eğitimini tamamlamistir. 2014-2016 yillar arasinda çalisma hayatindan sonra 2016′ da Ankara Universitesi Dis Hekimligi Fakültesi Protetik Dis Tedavisi Anabilim Dalinda doktora egitimine girmis egitimini 2021 yilinda tamamlamistir. Estetik gülüs tasarimlari, implant üzeri
restorasyonlar, direkt ve indirekt lamineler ve porselen dolgular alaninda uzmanlasmis olup diger konservatif dis tedavileri alanlarinda da hasta tedavileri yapmaktadir.

Dis Hekimimiz Dt. Arzu SELVİ

2019 yılı Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. Konservatif diş tedavileri, kanal tedavisi, pedodonti alanlarında hasta tedavileri yapmaktadır.