Hakkımızda - Dent Oran -Ankara Diş Hekimi, Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Hakkımızda

DENT ORAN
Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği


Dent Oran'a Hoşgeldiniz!

Dent Oran Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; koruyucu diş hekimliği sınırlarının öncelik alındığı implantasyon, estetik diş tedavileri, çene cerrahisi, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji (diş eti hastalıkları tedavisi), ortodonti (diş teli tedavisi), endodonti (kanal tedavisi) ve dental radyoloji alanlarında hizmet veren yeni nesil diş kliniğidir.

Güncel yerli, yabancı literatürü ve yenilikleri sistemik olarak takip eden ve bu uygulamaları tecrübeleri ışığında hastalarına sunan Dent Oran Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği profesyonelleri, her bireyin dünya standartlarında yüksek kalitede sağlık hizmeti alma hakkı olduğuna inanır.

Kliniğimiz bu standartlara ulaşmak için gerekli olan yüksek teknoloji ekipmanları ile donatılmıştır.

Tutkumuzu gerçekleştirirken, yüksek eğitimli ve profesyonel ekibimizin etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağı hizmetleri, üst düzey teknolojik imkanlarla birlikte hastalarımıza sunarız..

2003 yılında Çankaya’ da butik bir muayenehanede temelleri atılan kliniğimiz, 2011 yılından günümüze kadar genişleyen hekim kadrosu ve hasta portföyüyle, Türk-Japon Vakfında sizlere hizmet vermektedir.


 

DENT ORAN
Estetik Tedavilerle Hayatınızı Güzelleştirin...


Randevu Alın